Nowa odsłona serwisu randkowego

Nowa odsłona serwisu randkowego

Hej!

Serwis randki w portalu Moja Ostrołęka w nowej odsłonie.

Teraz szukanie wymarzonej drugiej połowy jest jeszcze prostsze i szybsze. Dzięki dopasowaniom szybko znajdziesz osoby w odpowiednim wieku, które lubią tak samo spędzać czas i posiadają te same cechy, jak Ty. Dwa proste kroki dzielą Cię, by poznawać nowe osoby. Sprawdź już teraz jak działają dopasowania!

Nowa odsłona serwisu randkowego to m.in. łatwe i przyjemne wgrywanie zdjęć, dodawanie komentarzy, ocenianie profili, zapraszanie do grupy znajomych, blokowanie osób, z którymi nie chcemy utrzymywać więcej kontaktu oraz zaawansowane ustawienia prywatności.

Zadbaliśmy o lepszą czytelność i bezpieczeństwo. Serwis jest przystosowany do telefonów komórkowych i tabletów, pozwala pozostać całkowicie anonimowym i jest w stu procentach darmowy.

Setki mieszkańców Ostrołęki i regionu właśnie tutaj poznają nowe, interesujące osoby. Osoby w naszym serwisie nie mieszkają na drugim końcu Polski. To ludzie z Twojej okolicy lub tego samego miasta. Dzięki szablonom wiadomości zrobienie pierwszego kroku to jedno kliknięcie! Nawiązanie nowej znajomości jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kolejny krok należy do Ciebie. Zaloguj się na swoje konto i nawiąż nowe znajomości.