Kacper1983 napisał na ścianie magdalenka':
Chej jestem za
- 19 gru., 2020
Proszę mi nie przesyłać buziaków ani nie puszczać oczek, jak chcesz nawiązać znajomość, to napisz coś sensownego.
Osobom o niewypełnionym profilu nie odpisuję, chyba ze się opiszą we wiadomości, która wyślą.
Kontakt z rozwodnikami albo panami puszczającymi się z każdą co się nawinie mnie nie interesuje.
Pozdrowienia dla wszystkich porządnych mężczyzn, których świat wartości opiera się na moralności chrześcijańskiej (jeśli jakikolwiek taki tu bywa).
Lubię imprezy taneczne, wesela, pływanie, ciepło, dobry film.
Hej. Jak mija dzionek?? Masz ochotę popisać?? Zapoznać się???
Hey Madziu...
Kogo tu szukasz...
1.Przyjaciela
2.Chłopaka
3.Narzeczonego
4. A może po prostu kogoś na resztę zycia...